RUSZAMY

W dniu 25.02.2013 w U.M Gdańsk zostało złożone zawiadomienie o ZGROMADZENIU PUBLICZNYM mające na celu wyrażenie swojego niezadowolenia w związku z sytuacją w jakiej znalazło się nasze środowisko a czego przyczyną jest obowiązująca Ustawa o Kierujących wraz z wydanymi do niej Rozporządzeniami.
Planowana trasa przejazdu:
Pokoleń Lechii Gdańsk, Żaglowa, Marynarki Polskiej, Kliniczna, Hallera, Al. Zwycięstwa, Błędnik, Podwale Grodzkie, Wały Jagiellońskie, Okopowa - Urząd Wojewódzki - wręczenie Wojewodzie petycji zaadresowanej do Prezesa Rady Ministrów p. D. Tuska.
Wizualizacja:
http://goo.gl/maps/eGZBA
Data protestu - 19.03.2013
Godzina rozpoczęcia protestu - 9:00
Miejsce rozpoczęcia protestu- Gdańsk parking PGE ARENA
UWAGA:
Dla wszystkich uczestników protestu z Gdyni i jej Okolic w celu wspólnego dojazdu do Gdańska proponowane miejsce spotkania to: ul Opata Hackiego na Placu Manewrowym OSK Pasat (przy PORD o/Gdynia) o godz. 7:30.
Spotkanie organizacyjne dla wszystkich zainteresowanych odbędzie się w dniu 08.03.2013 w OSK TURBO JAZDA Gdynia ul Unruga 11 o godz. 18:00
Apelujemy o jak najliczniejsze przybycie bo ta sprawa dotyczy NAS WSZYSTKICH A KAŻDY SAMOCHÓD BIORĄCY UDZIAŁ W PROTEŚCIE JEST NA WAGĘ ZŁOTA.